• Menzerna yeni 400 heavy cut ağır çizik giderici kalın pasta 250 ml
Menzerna yeni 400 heavy cut ağır çizik giderici kalın pasta 250 ml
Ürün Kodu : HCC400IMP-250       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Menzerna
225.00 TL   Kdv Dahil
Banka Havalesi : 218.25 TL (3 %)
-
+
Menzerna 400  - Ağır Çizik Giderici Pasta - 250 ml


Yeni Formül 2021

Ağır Çizik Giderici Pasta ve Cila Yüksek Alman Teknolojisi.

Çizik Giderme Özelliği : 8/10
Parlatma Özelliği         : 8/10


Ürün Açıklama: önde Gelen çizik  giderici firmasından, mükemmeli hedefleyen detay profesyonelleri ve hobi kullanıcıları için yenilendi! Otomotiv yüzeyleri için üretilen en yenilikçi çizik giderici formül, tüm yüzeyde göz kamaştıran, kalıcı bir sonuç bırakır. Rekor sürede, çizik ve 1500p ve üstü zımpara izlerini giderir. Son teknoloji çizik alma ve parlatma bileşenleri sayesinde, mükemmel yüzeye ulaştırır.


DAHA GÜÇLÜ Artırılmış çizik giderme performansı ile en zorlu araçlarda bile kalıcı çözüm sunar.DAHA HIZLI Hızlandırılmış yeni molekül yapısı ile uygulama sürenizi kısaltır.DAHA VERİMLİ Yayılımı artırılmış içeriği sayesinde çok daha az miktarda ürün ile yüzeyde daha uzun süre, minimum hare bırakarak çalışmanıza fırsat verir. Araç yüzeyinde yüksek parlaklık bırakır.Kokusuz  Kapalı alanlarda uygulama esnasında ortaya çıkabilen eser miktarda koku, tamamen giderildi. Çalışma kolaylığı artırıldı.


GÜVENLİ  Toz oluşumu azaltılan YENİ 400, insan ve çevre sağlığına zarar vermeyecek formülasyonda geliştirildi.


KALICI  Tüm Menzerna pasta ürünlerinde olduğu gibi YENİ 400 ürünü de "silikon, dolgu, örtücü ve kapatıcı madde” içermemektedir.


Her araç markası, boya rengi ve vernik tipi ile uyumludur. Seramik kaplama ve boya koruma ürünleri öncesinde güvenle kullanılabilir.


Ekipman Uyumluluk:  Tüm Rotary ve Orbital makineler ile kullanılabilir. Krater, doğal kuzu postu tip keçeler ve pasta süngerleri ile uygulama yapılabilir. Rotary Makineler de 800 - 1200 rpm arası hız önerilir. Orbital makinelerde kullanım hızı, üreticisine bağlıdır


Renk        : Beyaz 


Önemli : Kullanmadan önce mutlaka iyice çalkalayınız. Çocuklardan uzak tutunuz. El, vücut, yüz ve gıda temizliğinde kullanmayınız. Serin ve kuru yerde, direkt güneş ışığından uzakta muhafaza ediniz.

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.