• Tls deri temizlik fırçası
  • Tls deri temizlik fırçası
  • Tls deri temizlik fırçası
Tls deri temizlik fırçası
Ürün Kodu : Tls1       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  DDM
70.00 TL   Kdv Dahil
Banka Havalesi : 67.90 TL (3 %)
-
+

TLS Deri Temizlik Fırçası
TLS Deri Temizlik Fırçası özellikle TLS Temizleyicilerinin etkin, tasarruflu ve verimli kullanılması için belirli bir sertlikte, kıl uzunluğunda ve büyüklükte üretilmiştir. Deri Temizlik Fırçamız %100 polyester kıllardan imal edilmiştir ve ahşap tutma kısmıyla çok rahat, yorucu olmayan uygulamalara olanak sağlamaktadır.
Ürün sayfalarında tavsiye edildiği şekilde kullanılırken Deri Temizlik Fırçamız üzerinde aşırı baskı ve güç uygulamaya gerek duyulmaz. Fırça kullanılırken uygulanan gereksiz ve aşırı güç kılların yamulmasına sebep olacaktır. Yamularak açılan fırça kılları kullanıcı için bir uyarı niteliğinde olmalıdır ve baskı azaltılarak fırçanın kendi ağırlığı ile işleme devam edilmelidir.

Uygulama sırasında Temizleyicilerimizin köpüğünün kuruyarak kaybolduğunu gözlemlerseniz; fırçanızı hafifçe durulama kabında yeniden hafifçe ıslatın ve yüzeyi nazikçe tekrar fırçalayarak kirlerin çözülmesini sağlayın. Çözülen kirlerin kuruyarak yüzeye yapışmasına müsade etmeden, önceden hazırlanmış nemli ve yumuşak mikrofiber bezle tek yönlü silerek yüzeyden alın.
Deri Temizlik Fırçamızın doğru kullanımı ile Temizleyicilerimizin çok daha az tüketildiğini ve çok daha etkili bir temizliğin yapılabildiğini gözlemleyebileceksiniz.

Fırça Kullanırken :
    -    Baskı Uygulamayın,
    -    Fırçanın kendi ağırlığı ile uygulama yapın,
    -    Fırça kıllarının yamulmasına izin vermeyin,
    -    Sabırlı olun ve çözülen kirlerin kuruyarak yüzeye geri yapışmasına izin vermeyin.

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.